De driejarige Sijmen den Hartog uit Waalwijk is gediagnosticeerd met neuroblastoom fase 4, een zeldzame en agressieve vorm van kinderkanker in het verst gevorderde stadium. Sijmen komt in aanmerking voor een gespecialiseerde behandeling in de Verenigde Staten, waar het gezin Den Hartog zes maanden zal moeten verblijven. De behandeling vergroot zijn overlevingskansen met twintig procent. De verzekeraar vergoedt echter alleen de behandelingskosten. Alle overige kosten voor het gezin, zoals vliegtickets, huisvesting en algemeen levensonderhoud, worden niet vergoed. Daarom houdt RKC Waalwijk aanstaande vrijdag (17 april), voorafgaand aan RKC Waalwijk – FC Eindhoven, een collecte in en rondom het Mandemakers Stadion ten behoeve van de stichting ‘Vrienden voor Sijmen’. Ook is vandaag een veiling gestart van gesigneerde wedstrijdshirts om geld in te zamelen voor dit initiatief. 1604594_314192348787971_1287661925722237644_n_0De gesigneerde wedstrijdshirts zijn beschikbaar gesteld door onder andere FC Twente, Vitesse, Sunderland, VFL Wolfsburg, Tottenham Hotspur, ADO Den Haag, SC Heerenveen, Willem II, Sparta Rotterdam, FC Eindhoven, Heracles Almelo en FC Utrecht. Volg deze link om mee te kunnen doen aan de veiling via Marktplaats.

foto5-720x400

Meer informatie over Sijmen en de stichting Vrienden voor Sijmen vind je op de website www.vriendenvoorsijmen.nl.

Sijmen